Po raz dwudziesty w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXVI edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu organizowaną przez Buisness Centre Club. 

Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek.

Na zdjęciu powyżej: Adam Holewa – Dyrektor Zarządzający ds. technicznych / Dyrektor zakładu/ Prokurent SITECH Sp. z o.o.

Firma SITECH Sp. z o.o.  otrzymała drugi Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Diament odebrał Adam Holewa – Dyrektor Zarządzający ds. technicznych / Dyrektor zakładu/ Prokurent SITECH Sp. z o.o.

Business Centre Club jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków (osób i firm).

Naszemu Klastrowemu Partnerowi gratulujemy utrzymania miejsca w prestiżowym gronie i życzymy wielu sukcesów i pomyślności.